בדיקת היענות לטורניר ברימייקים!

המקום לנסות ולהתנסות במשחקי פוקימון ברשת.
Post Reply
loozariyus

מה קורה אנשים? כאן לוז, לוזריוס, דניאל, מנהיג מכון העשב, ועוד הרבה תארים שאני יכול לרשום כאן אבל לא אכתוב מפאת מחסור באותיות.
כמו שאפשר להבין מהכותרת של הנושא, זאת בדיקה לגבי טורניר ברימייקים.
טורניר כמו בימים הטובים, בונים צוות, משתתפים עם אותו הצוות עד סוף הטורניר, דאבל אילומיניישן.
עכשיו כמובן שחלק יגידו שהרימייקים לא בנויים לקרבות תחרותיים בגלל שהם לא נוחים לבניית צוותים כמו בסורד ושילד.
אני אישית לא מסכים, מבחינת בניית צוות המשחק הזה הוא בדיוק כמו משחקים קודמים, וזה נכון שסורד ושילד הרבה ייתר נוחים לבנייה, אבל זה לא אומר שבלתי אפשרי לבנות צוות תחרותי גם כאן.
בכל מקרה, אם אתם מעוניינים להשתתף, אשמח אם תרשמו בתגובות!
כמובן שניתן זמן לבניית צוותים ולא נתחיל טורניר מחר, זה נטו בדיקה להיענות, לא נושא הרשמה.
תודה שקראתם!
Image
Steel Crushers!
made of steel and crush every opponent!
FiendRiver

I'm down. I need more reason to keep making VGC content... Only issue is we need a lot of people on top of breeding projects. Luckily, I can supply 6IV Ditto and some patches for HAs.
shachar102030

אני חושב שזה אחלה רעיון ואשמח להשתתף.
MagicalEmolga

אני בעד! השאלה היא האם זה הולך להיות טורניר עם סינו דקס או נאשיונאל דקס?
Image
liam/bragi

בעד
טורניר של רק הדקס של סינו יהיה מאוד מאוד מעניין
Image
avraham

ממש בעד הגיע הזמן לשנות קצת זירה שאנחנו רגילים אליה אבל יהיה ממש קשה לבנות צוות במשחקים של סינו
theTomHero

אני אשמח להשתתף
.מן הסתם כן טיפה קשה יותר לבנות צוות בריימקים לעומת חרב ומגן, אבל כמו שאמרת זה לא בלתי אפשרי ושאפשר לארגן את זה
Yarininja

זורם
Shai

אני לצערי עוד רחוק מצוות תחרותי,רק סיימתי את הליגה בסוף השבוע האחרון ויש לי עוד הרבה מה לעשות ולהשיג כדי לבנות צוות..
בכל אופן, לצערי יש לי זמן רק בסופי שבוע לשחק ברצינות, גם אם היה לי צוות תחרותי אני יודע שזה פחות מתאים פה למרוח כל סיבוב שבוע שלם. לצערי בזמן הקרוב אני out
:(
Image
Daniel TMOG

עם צוותי לטס פליי כאלה אני יותר מבעד
Post Reply